Hakkımızda

Engellihayat.com' a Hoşgeldiniz..

Avrasya Asansör firması olarak 20 yılı aşkın süredir en kaliteli ürünlerin tespit ve tedarik edilmesi ile ilgili çalışmaktayız. Ürün gamımız hali hazırda en modern, en kullanışlı ürünleri barındırmak suretiyle, engelli bireylerin ve yakınlarının gündelik yaşamlarını kolaylaştıracak teknolojileri barındırmaktadır. Başlıca ürünlerimiz, koltuklu veya platformlu, yatay veya dikey düzlemde hareket eden merdiven liftleri, sahne liftleri, havuz liftleri ve zihinsel engelli bireyler için eğitim gereçleridir. Hedefimiz, müşterilerimize daima en kaliteli ürünü en adil fiyat karşılığında sunabilmektir.

Bununla birlikte kişisel mahremiyete ve bilhassa taşınabilirliği ile öne çıkan ürünlere de ağırlık vermeye gayret gösterdik.

Uzun yıllara yayılan tecrübemiz, gerek satış öncesi, gerekse satış sonrasında, ortaya çıkabilen her türlü olasılık karşısında, en zor hallerde dahi, en uygun çözümü sunmamıza yardımcı olmaktadır.

Her daim müşterilerimizin güvenine nail olmaya çalışacağımızı, birlikte nice önemli projede çalışacağımızı biliyor, bu vesile ile sitemizi ziyaret eden herkesi içtenlikle selamlıyoruz.

Derin Saygılarımla EngelliHayat.Com ekibi.

İNCELEYİN

Ürünlerimiz

Ürün gruplarımızı ve her bir ürünün özelliklerini bu bağlantı üzerinden inceleyebilirsiniz.

Uygulamalarımız

Muhtelif uygulama örneklerine buradan göz atabilirsiniz.

Temsilciliklerimiz

Temsilcisi olduğumuz firmaları bu bağlantı üzerinden inceleyebilirsiniz.

İletişim

Bize ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Mobil Menü